Майнінг криптовалют за допомогою побутової техніки

Понеділок, 28 Серпня, 2017
майнинг-с-помощью-бытовой-техники

Найбільший китайський виробник побутової техніки, компанія Midea, в новій патентній заявці (подана в листопаді минулого року) описала систему, при якій домашні прилади, працюючи у фоновому режимі, забезпечують їх власнику видобуток криптовалюти.

Установка чіпів буде здійснена в усі великі домашні побутові прилади - від кондиціонера до телевізора. Для активації функції Майнінг пристрій не обов'язково повинен працювати - досить, щоб він був підключений до джерела живлення і знаходився в режимі очікування.

Використання побутової техніки для Майнінг дозволить власнику техніки отримати додатковий прибуток і повернути частину коштів, витрачених на придбання електроприладу, вважають в Midea. Правда, в компанії не уточнюють, скільки буде коштувати побутова техніка з вбудованими модулями виходу в інтернет і відеокартами, які самі по собі досить дорогі.
Китайська корпорація Midea Group лідирує не тільки на китайському ринку побутової електроніки, а й на світовому ринку робототехніки. У минулому році компанія придбала німецького виробника промислових роботів Kuka за € 4,5 млрд. Нещодавно Midea оголосила, що вдвічі збільшить свою американську команду інженерів і розробників у сфері штучного інтелекту.

У той же час Midea автоматизує свої виробництва - з 2011 року кількість співробітників компанії зменшилася вдвічі. Доходи при цьому зросли - в 2016 році в середньому на одного співробітника припадали продажі на суму $ 250 000.

Джерело: http://midea.com.ua/en/about-company/news/mining-home-appliances