Оприлюднено список "зелених" міст світу

П'ятниця, 2 Березня, 2018
"зеленые" города

Більше 100 міст Землі отримують понад 70% електроенергії з поновлюваних екологічно чистих джерел, повідомляє Bloomberg з посиланням на дослідження «Проекту вуглецевої звітності» (The Carbon Disclosure Project), який вивчає парниковий ефект по всьому світу.

Самій «зеленої» країною планети стала Бразилія, де таких міст найбільше. Причому в половині з них за рахунок поновлюваних джерел отримують 100% енергії, повідомило видання. Втричі місце розділяють США, Канада, Колумбія та Швейцарія, де міст, які отримують понад 70% електрики з «зелених» джерел, по чотири, випливає з публікації.
 
Найчастіше потрапили в рейтинг міста отримують енергію від гідроелектростанцій, зазначено в статті. У багатьох «зелених» містах також використовують вітряні та сонячні електрогенератори. Найрідше зустрічаються геотермальні (використовують гарячі підземні джерела) і біомасови (спалюють дрова, рослинні відходи та торф'яні брикети) електростанції.


Источник: https://www.c-o-k.ru/market_news/nazvany-goroda-mira-s-naibolshey-doley-zelenoy-energii?utm_source=email&utm_medium=email&utm_campaign=1073&utm_term=25197804
https://www.cdp.net/en/cities/world-renewable-energy-cities