Контакти

Sergey A. Kireev

Кірєєв Сергій Олександрович

Керівник
Загальне керівництво, підписання сервісних контрактів. Робота з претензіями дилерів і АСЦ по товарах, що проходили ремонт, складання окремих та спеціальних запитів по вартості запчастин на завод-виробник.
E-mail: kireevserg@i.ua
Телефон: +380 44 531 1904 (102)*
Nikolai I. Malashok

Малашок Микола Іванович

Сервіс-менеджер
Прийом замовлень на запасні частини, консультації з питань діагностики та ремонту, підбору запчастин, технічної документації по побутовим та напівпромисловим серіям кондиціонерів, первинної діагностики, оформлення документів, дані по товарах в ремонті, контроль відправки запчастин.
Телефон: +380 44 531 1904 (118)*

Собін Євген Анатолійович

Інженер - консультант, координатор навчального центру
Консультації з питань монтажу, обслуговування, первинної діагностики і ремонту обладнання в розширених аспектах. Допомога в пошуку технічної документації по побутовим, напівпромисловим і промислових системам кондиціонерів Midea і Idea. Координація роботи навчального центру - запис в навчальні групи, складання графіків і прогамм навчання, організація семінарів, здійснення шеф-монтажних робіт на об'єктах.
Телефон: +380 44 531 1904 (112)*
Куликовский Сергей

Куликовский Сергей Олегович

Менеджер по соблюдению рекомендованных розничных цен
Отвечает за соблюдение рекомендованных розничных цен в торговом пространстве Украины, наделен всеми полномочиями и правами для достижения поставленной задачи.
Телефон: +380 44 531 1904 (114)*
Дегтерьов Олександр Петрович

Дегтерьов Олександр Петрович

Керівник сервісного відділу
Консультації з технічних питань.
Телефон: