Учбовий Центр

З квітня 2013 року в Києві почав роботу Навчальний центр Idea, який пропонує всім зацікавленим пройти навчання за двома основними програмами:

  • Монтаж та сервіс побутових кондиціонерів, а також кондиціонерів напівпромислової серії Idea / Midea.

Призначена для монтажників, фахівців із сервісу, монтажу і ремонту сервісних центрів, технічних менеджерів новостворених сервісних центрів, провідних монтажних і сервісних фахівців кліматичних компаній, що бажають починати або розвивати напрямок монтажу та обслуговування, а також створення сервісних центрів з кондиціонерів і кліматичній техніці.

  • Особливості розрахунку, підбору, монтажу, пусконаладки й діагностики мультізональних (центральних фреонових) систем кондиціонування Idea / Midea

Призначена для проектувальників. Менеджерів проекту, провідних сервісних фахівців кліматичних компаній, що бажають починати або розвивати напрямок продажів, монтажу та обслуговування мультізональних VRF систем кондиціонування.

Мета навчання - підвищення кваліфікації фахівців з базовими профільними освітою та навичками, з прив'язкою до технічних особливостей кондиционерной техніки Idea, виконання всіх можливих процедур по пусконаладке, діагностиці та ремонту кондиционерного обладнання. Атестація фахівців після навчання і наявність Сертифікату дозволяє отримати додаткові конкурентні переваги на ринку та підвищити лояльність кінцевого покупця, підкреслити Ваш професійний досвід, при зверненні саме у Вашу компанію або до конкретного фахівця.

Умови проведення навчання:

  • Необхідно завантажити та заповнити АНКЕТУ-ЗАЯВКУ на проведення навчання (додається нижче)
  • Заповнену форму необхідно відправити за адресою: sea.uc.midea@gmail.com
  • Умови навчання - уточнюйте у профільного спеціаліста (тел. +38-044-531-19-04 доб.112, Евгеній)
  • Проїзд слухачів до м. Київ (оплачується самостійно)
  • Проживання та харчування у м.Київ 4 ночі, 5 днів, (оплачується самостійно)
  • Строки проведення – по мірі комплектації учбових груп

Особам, які пройшли навчання вручається Сертифікат.

Програма навчання з монтажу, пусконаладке, ремонту та сервісного обслуговування мультізональних систем VRF IDV-MDV
Програма навчання з монтажу та сервісного обслуговування спліт систем
Заявка (Анкета) на навчання