Головна

Idea FH DC-inverter
Коммерческие потолочные кондиционеры Samurai
Мобільні кондиціонери Idea IPN
Idea "FH"
1
2
3
4

Технології Idea

Cold Plazma Filter

Модель обладнана вбудованою системою очищення Cold Plazma, яка призначена для ефективного очищення повітря від запахів і алергенів.

У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання. А так же отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.

The Ionizer

Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефектівних іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні у Вашому будинку. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі і віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чічтоту і свіжість повітря в приміщенні.

Центральний контролер
  1. Центральний контролер використовується для централізованого керування внутрішніми блоками (можна підключити до 64 внутрішніх блоків через плату-адаптер).
  2. Внутрішні блоки можуть бути розділені на 20 зон, кожна зона може містити не більше 64 внутрішніх блоку. Всі внутрішні блоки в одній зоні можна встановити тільки на один і той же режим. (За замовчуванням "зона не призначена для внутрішніх блоків").